Zverejňujeme blog Mordechaja Kapusy, ktorý naoko žartovným spôsobom alegoricky osvetluje pozadie židovského sprisahania proti ľudstvu.

Doporučujeme pozrieť si všetky uverejnené odkazy, pretože jeho stránka je dnes totálne blokovaná.

Doporučujeme pozrieť si aj dokument na YoubTube:

https://www.youtube.com/watch?v=sAPcaMl7xDg


Mordechaj Kapusta

Chaos

Celý Telgárt buráca. My v Lóži Veľkého Orientu a Byzantského Rítu dosiahneme slobodomurárske ciele, ktoré sme si predsavzali, ešte za nášho života.

Rusnacká ríša sa stáva skutočnosťou.

Predchádzalo tomu tajné zasadnutie našej lóže, na ktoré sme si pozvali československú lóžu a samozrejme aj hostí zo zahraničia.

Trochu s obavami a trémou sa pozerám z kuchyne Penziónu u Hanky do sály, ktorá praská vo švíkoch. Dôchodkyňa Zuzana Szatmáry z prvej rady, kde sedia čestní hostia, na mňa povzbudivo žmurkla, tak som jej jemne ako slušný človek zakýval.

Za mnou nervózne prešľapuje pokladník a jedine Otec Serafim sa usmieva ako slniečko a krúti mlynčekmi. Oči sa mu lesknú. Cez plece sa do sály pozerá Hanka so začudovanými očami.

Rázne som uvoľnil cestu Židovi a Otcovi Serafimovi, aby bolo jasné, kto dnes slúži liturgiu a kto miništruje. Vošli sme do sály, zazvonili a zapálili sviečky na stole.

Postavil som sa a celá sála stíchla. Nervózne som si pomädlil ruky a vzdychol ako komisár Fígeľ. To ma upokojilo.

„Nuž, páni,“ – začal som. „Dovoľte mi najprv, aby som vás všetkých čo najsrdečnejšie privítal na tomto zasadnutí. Osobitne vítam našich vzácnych hostí pp. Mikuláša Dzurindu, Františka Šebeja, Annu Belousovovú a Pavla Hrušovského,“ – zašepkal som na ochranku: „Vezmite mu niekto ploskáčku! Nestačí, že sa v slávnostnej chvíli oči lesknú Otcovi Serafimovi?“ – odkašlal som si a pokračoval, „… a otvoril toto slávnostné rokovanie.“

„Stretli sme sa v tejto historickej chvíli, aby sme zabezpečili pohodlný život pre nás a pre naše deti a tak naplnili naše slobodomurárske hodnoty. Skôr ako pristúpim k meritu veci, dovoľte mi zopár poznámok: Ferko! Už si vystúpil z OKS?“ – A obrátil som oči do publika. Zozadu sa ozval hlas: „Áno, Mordy. Je to v poriadku.“

Odmlčal som sa a potom som s úsmevom dodal: „Takže, nič ti nebráni, aby si vstúpil do strany Ivety Radičovej a Jána Krstiteľa Balázsa. Vieme, že si veľký kresťan. Spoločne rozbijeme elektorát bratislavčanov a SDKÚ-DS príde v Bratislave o hlasy.“ Zozadu sa ozval hrmot ako keď karatista láme tehly. Aj vpredu som videl, že sa Mikimu krútia fúzy a chce vyskočiť zo stoličky. Preto zmierlivo hovorím: „Len všetci trpezlivo načúvajte a seďte!“ Sála sa upokojila.

So svietiacimi očami a nefalšovaným vzrušením som skríkol: „Môžeme oznámiť celému Slovensku, že sa blíži rok 2015.“ Burácajúci potlesk.

Pokračoval som: „Keď sme zakladali našu Lóžu a vypracovávali slobodomurárske dokumenty, nečakali sme, že sa dožijeme tohto krásneho okamihu a všetko sa udeje ešte za nášho života. Nuž, ale svet sa tak rýchlo vyvíja. Konečne nastáva chaos a my – v Telgárte sme proroctvami určení, aby sme ho zvládli a na troskách amerického, ruského a čínskeho imperializmu vybudovali  Nový Svetový Poriadok – New World Order.

Všetci naši nepriaznivci sa budú skláňať s úctou nad Telgártom a našou Lóžou, pretože ešte v tomto desaťročí vybudujeme Švajčiarsko Východu – tak ako nám to načrtol Otec Vlasti.“

Vidím, že sa sála začína mrviť netrpezlivosťou, preto som preskočil pár stránok prejavu a pokračujem.

„Aké nás čakajú úlohy, keď chceme, aby vyhral voľby Robko Fico a dokonal chaos, na ktorom postavíme našu ríšu?“

Ferko Šebej! Spolu so Štefanom Hríbom vstúpite do strany Ivety Radičovej. Vezmete do partie aj Milana Lasicu. Všetci sme židia, takže nie je problém. Rozbijeme ti bratislavský elektorát – drahý Miki, – obrátil som sa k nemu s úsmevom – a zabezpečíme, aby si v koalícii s Róbertom dostal aspoň ministerstvo životného prostredia. Miki vyskočil zo stoličky. Ale nenechali sme sa rušiť.

Anička už má stranu, takže rozdelí hlasy SNS a nikto sa do parlamentu nedostane! Potom sa môžu s Ivetou a Jánom Krstiteľom Balázsom stretávať v dámskom klube. – Usmial som sa. Anička sa rozplakala.

Béla s nami nespolupracuje, ale s SMK si podelí hlasy. Dáme im po 5%.“

Paľko Hrušovský! – Zakričal som až ho strhlo zo spánku a spadol zo stoličky. Pokiaľ si neurobíš poriadok s Brockom, Lipšicom a Fígeľom, nedostaneš nič! A pomyslel som si: „Ešte by si s Ficom zaviedol výhradu svedomia a Vatikánsku zmluvu a čo by robil Otec Serafim. Zase by k nám do Telgártu chodil michalovský vikár.

Po voľbách to všetko začne. Fico s vládou si vyžerie globálnu krízu!  Medzitým bude koniec sveta!

Teraz už len čakať. Potom prídeme My. A vybudujeme Veľkú Rusnackú ríšu – od Telgártu až po Ural.

 

Mordechaj Kapusta – zaujímavý blog